Nowe trendy- biała i kolorowa armatura.
Nowe trendy łazienkowe- biała i kolorowa armatura. Chrom, złoto i czerń odchodzą na drugi plan. Teraz główną rolę przejmują uniwersalna biel i żywe kolory. Pomarańczowa armatura przełamuje łazienkową nudę, a biała bateria jest synonimem czystości i minimalizmu.
biała armatura,kolorowa armatura,armatura do łazienki,armatura do kuchni,kolorowa armatura łazienkowa,kolorowa armatura kuchenna,jaką armaturę wybrać
22211
post-template-default,single,single-post,postid-22211,single-format-standard,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nowe trendy- biała i kolorowa armatura.

Wybierając armaturę do kuchni lub łazienki, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na jej funkcjonalność i trwałość, ale także wygląd. Przez kilka ostatnich lat trendem wnętrzarskim były baterie czarne i złote. Te kolory sprawiają, że pomieszczenie nabiera eleganckiego charakteru. Czerń pozwala stworzyć wrażenie surowego i estetycznego wnętrza. Natomiast złoto symbolizuje dobrobyt i bogactwo, które doskonale prezentuje się na każdym tle.

Jednak i takie rozwiązania powoli stają się klasykiem. Dlatego projektanci wnętrz coraz częściej sięgają po armaturę białą i kolorową. Chociaż biała bateria może kojarzyć się z nudą, a czerwona lub żółta z pomysłem szalonego artysty –projektanta, to dzisiaj biała i kolorowa armatura łazienkowa i kuchenna, to wyjątkowy akcent dekoracyjny wnętrza.

Biała armatura nie musi oznaczać monotonii, a może wręcz tworzyć kompozycyjną harmonię z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki i kuchni. Biel zawsze będzie kojarzyła się z elegancją i czystością. Jest ponadczasowa, rozjaśnia wnętrze i wprowadza spokój. Biała bateria stanie się przedłużeniem wanny, umywalki, zlewu lub ściany prysznicowej. Ale może także stanowić wyrazisty akcent na ciemniejszym tle, zachowując przy tym poczucie estetyki i dobrego stylu.

Armatura kolorowa z pewnością ożywi każde wnętrze. Wprowadzi do aranżacji pozytywną energię oraz szczyptę humoru. Przełamie nudę, która często panuje w klasycznych łazienkach i kuchniach. Kolorowa armatura nie rządzi się żadnymi zasadami, dlatego korzystając z tego rozwiązania można puścić wodze fantazji. Jednak wykorzystanie żywych kolorów należy do odważnych i warto je wcześniej przemyśleć i przedyskutować z projektantem. Studio projektowe doradzi jak i z czym łączyć kolory, a także podpowie, jak jeszcze można ożywić pomieszczenie, np. wprowadzając kolor na ścianie, podłodze lub ceramice (przeczytaj o tym tutaj).