O NAS
Witamy w Progetti. W zespole, który przeniesie Twoje fantazje na temat domu lub mieszkania do realnego świata. Razem stworzymy aranżację, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby, marzenia, a także nowe trendy.
Witamy w Progetti. W miejscu, w którym tworzymy wymarzone wnętrza. Nadamy realny kształt Twoim wyobrażeniom o domu i uzupełnimy je o nowe trendy i praktyczne rozwiązania.
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
PROJEKTY PRYWATNE

Naszą główną inspiracją jest Klient, a największą nagrodą jego zadowolenie ze zrealizowanego projektu. Właśnie dlatego w samym centrum stawiamy potrzeby przyszłego użytkownika przestrzeni. Chcemy nadać kształt i formę marzeniom i oczekiwaniom naszego Klienta. Pragniemy, aby każda aranżacja była Jego wyjątkowym portretem, uzupełnionym o artystyczne fantazje projektantów i możliwości techniczne naszych czasów.

PROJEKTY KOMERCYJNE

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji komercyjnych. Oprócz projektu architektonicznego przygotowujemy również projekty branżowe dla poszczególnych specjalizacji: projekty konstrukcyjne, projekty elektryki, projekty sanitarne, projekty wentylacji i klimatyzacji, obliczenia oświetlenia. Nasze projekty posiadają wszystkie uzgodnienia potrzebne do dalszych prac realizacyjnych.

KOMPLEKSOWE REALIZACJE

Działamy kompleksowo. Realizujemy projekt na wszystkich etapach: od przedstawienia koncepcji wnętrza po jego pełną realizację. Zajmujemy się zamówieniami, transportem materiałów, ustalamy harmonogram pracy poszczególnych ekip. Wnętrza dopracowane są w najmniejszych szczegółach.

>500

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

22

LATA NA RYNKU

10000

POLUBIEŃ

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Progetti Architektura tworzą projektanci wnętrz z pasją do tworzenia, z bogatym doświadczeniem i otwartymi umysłami, pełnymi nieszablonowych pomysłów. Każdy kolejny projekt jest dla nas wyzwaniem i możliwością przeniesienia nieograniczonej artystycznej fantazji w trójwymiarową rzeczywistość. Nasz zespół od lat śledzi światowe trendy w aranżacji wnętrz, ale także szuka nowych, oryginalnych rozwiązań. Wychodzimy poza standardowe koncepcje, a w swoich projektach dążymy do uzyskania równowagi pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Filozofia firmy to indywidualne podejście do każdego Klienta i dopracowanie projektu w nawet najmniejszych detalach. Projektowana przestrzeń ma odzwierciedlić styl życia i charakter jego użytkownika. Dlatego przed rozpoczęciem tworzenia koncepcji poznajemy i słuchamy naszego Klienta z największą uwagą. W naszej pracowni pracujemy zespołowo- każdy projekt omawiamy na spotkaniach tworząc tzw. ”burzę mózgów”. Połączenie oczekiwań i potrzeb Klienta z doświadczeniem i wyobraźnią naszych architektów pozwala na stworzenie nowatorskich, ponadczasowych aranżacji. Swoboda łączenia stylów, wyczucie kolorów oraz kreatywność przestrzenna naszych dekoratorów wnętrz sprawia, że projektowane przez nas mieszkania wyglądają nowocześnie, są przyjazne dla użytkowników a przy tym mają ponadczasowy urok.

PARTNERZY
Partner Strategiczny: Italian Design Institute