Styl Japandi
Japandi, style, architektura, wnętrz
23883
post-template-default,single,single-post,postid-23883,single-format-standard,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Styl Japandi

Styl japandi to połączenie tradycyjnego japońskiego designu z skandynawskim minimalizmem. Celem jest stworzenie harmonijnego i spójnego wnętrza, które jednocześnie jest praktyczne i estetyczne.

Oto kilka cech charakterystycznych tego stylu:

Naturalne materiały: W stylistyce japandi wykorzystuje się naturalne materiały, takie jak drewno, bambus, tkaniny i kamień, które nadają pomieszczeniu ciepła i naturality.

Proste formy: Proste i geometryczne formy są kluczowe w stylu japandi, który kładzie nacisk na harmonię i równowagę.

Neutralne kolory: Kolorystyka japandi składa się z neutralnych odcieni, takich jak biały, szary i beżowy, które dodają spokoju i wyciszenia do wnętrza.

Minimalizm: Styl japandi koncentruje się na minimalizmie i funkcjonalności, co oznacza, że ​​wszystko jest zredukowane do niezbędnego minimum i jest zaprojektowane tak, aby było praktyczne i łatwe w użyciu. Integracja z naturą:

W stylistyce japandi często wykorzystuje się elementy inspirowane naturą, takie jak rośliny, aby połączyć pomieszczenie z jego otoczeniem. Styl japandi jest coraz popularniejszy w architekturze wnętrz, ponieważ oferuje współczesny i nowoczesny design, który jednocześnie jest harmonijny i relaksujący.

No Comments

Post a Comment