Telewizory Lifestyle Samsung
Szukasz telewizora? Zastanawiasz się jaki model wybrać? Przedstawiamy najnowsze modele od firmy Samsung. Nowoczesne, minimalistyczne i inteligentne TV Smart.
tv samsung,telewizory samsung,the frame,the serif, the sero,telewizory lifestyle,nowoczesne telewizory,samsung tv 2020,smart tv,jaki telewizor wybrac
23313
post-template-default,single,single-post,postid-23313,single-format-standard,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Telewizory Lifestyle Samsung

Nowoczesne telewizory od koreańskiego producenta, czyli rewolucje marki Samsung, które mogą zagościć w Twoim wnętrzu. A dlaczego warto się na nie zdecydować?

The Frame

Nietypowy telewizor The Frame, który wygląda jak naścienny obraz. Wyświetlacz telewizora 4K jest obramowany wymiennymi ramkami, które można zmienić w każdym momencie, dzięki mocowaniu za pomocą magnesów. Telewizor jest niezwykłe smukły, dlatego wpisuje się w stylistykę każdego wnętrza. Jakie inne zalety posiada The Frame?

Uchwyt przylegający i moduł One Connect
Telewizor został zaprojektowany tak, by bezpośrednio przylegał do ściany (bez przerw), niczym obraz czy oprawione zdjęcie. Przerwa pomiędzy telewizorem a ścianą zależy od sposobu montażu i powierzchni ściany. Praktycznie wszystkie elementy są ukryte. Dzięki rozwiązaniu One Connect, do telewizora podłączony jest jeden transparentny przewód, łatwy do zamaskowania. Kabel łączy TV z modułem, który można ukryć  w wygodnym miejscu. Przewód jest odpowiedzialny za zasilanie, jak i transmisję audio i wideo.

Opcje stojaków
The Frame nie musi być montowany na ścianie. Za pomocą dodatkowego stojaka można ustawić ekran w dowolnym miejscu. Dzięki temu wyeksponujemy telewizor i uzyskamy efekt dzieła sztuki na malarskiej sztaludze we własnym salonie. Trójnożny statyw wykonany jest ze stali, a w jednej z nóg można ukryć kabel Invisible.

Technologia Quantum Dot i Dual LED
Oba rozwiązania zapewniają realistyczne kolory o bogatej fakturze i detalach. Technologia QD zapewnia 100% natężenie kolorów, z kolei DLed zwiększa kontrast obrazu na podstawie temperatury podświetlenia.

Art. Mode, czujnik jasności i czujnik ruchu
W Art. Mode dostępne są różne obrazy, które prezentują się na ekranie w trybie stand-by. Technologia LCD sprawia, że pobór energii jest stosunkowo niski i nie musimy się obawiać o wypalenie. W trybie Art. Mode pojawia się wybrane dzieło, a czujnik jasności redukuje światło, by powstało naturalne wrażenie obrazu, a nie świecącego wyświetlacza. Dzięki czujnikowi ruchu, The Frame wyświetla sztukę tylko wtedy, kiedy w pokoju znajduje się osoba. W momencie, kiedy opuszczamy pomieszczenie, urządzenie się wyłącza. W ten sposób ograniczamy zużycie energii. Oprócz ulubionych dzieł sztuki, na ekranie można prezentować także własne zdjęci i plakaty. Wystarczy jedynie przesłać fotografie na The Frame.

Panel SmartThings, AirPlay 2, Dotknij i wyświetl
Telewizor obsługuje aplikację SmartThings, która daje kontrolę nad urządzeniem ze smartfona (Android i iOS). Dzięki aplikacji można przesłać na telewizor własne zdjęcia. Funkcja SmartThings umożliwia przejście z oglądania serialu na telefonie do oglądania na ekranie The Frame. AirPlay 2 pozwala na parowanie TV z urządzeniami Apple. Dzięki funkcji Dotknij i wyświetl, wystarczy jedno dotknięcie smartfona z The Frame, aby przełączyć film czy muzykę z urządzenia mobilnego na ekran TV.

Smart TV
Inteligentne zarządzanie telewizorem i szybka konfiguracja sprzętu. Największą zaletą funkcji Smart TV jest możliwość korzystania z treści, które wykraczają poza zwykłe kanały telewizyjne. Dzięki połączeniu z Internetem, możemy korzystać z serwisów VOD, Player, Youtube, Spotify, różnych gier i programów sportowych z poziomu telewizora.

Multi View
Ekran The Frame może zostać podzielony, dzięki temu możemy zarówno oglądać ulubiony film, jak i obserwować, co się dzieje na naszym smartfonie. Wystarczy jedynie połączyć telefon z The Frame.

Tryb Ambient+
Funkcja Ambient+ pozwala skonfigurować widok na ekranie. Może to być godzina, pogoda, ulubiony kolor, wzór ściany lub najświeższe informacje.

Funkcja adaptacji obrazu i aktywny wzmacniacz głosu (AVA)
The Frame analizuje oświetlenie w pokoju oraz treść wideo i automatycznie dopasowuje jasność i kontrast obrazu, aby prezentował się jak najbardziej naturalnie. Funkcja AVA identyfikuje wszelkie hałasy z otoczenia oraz izoluje, podgłaśnia  i wyostrza głosy z TV. Dzięki tym rozwiązaniom nie musimy nic robić, The Frame zajmie się wszystkim.

The Sero

Kolejny telewizor marki Samsung, tym razem z możliwością zmiany orientacji obrazu z poziomej na pionową. The Sero jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i pozwala na dostosowanie położenia ekranu do treści z telefonu. Wystarczy połączyć TV ze smartfonem, a przy każdym odwróceniu urządzenia mobilnego, ekran telewizora również zmieni swoje położenie. W poziomie obejrzymy ulubiony film lub serial, a w pionie sprawdzimy media społecznościowe w formacie jak na tablecie czy telefonie. Jakie inne zalety posiada The Sero?

Ten model posiada takie funkcje jak, SmartThings, Smart TV, Tryb Ambient + (działa wyłącznie w orientacji pionowej), AirPlay 2, Dotknij i wyświetl, Funkcję adaptacji obrazu, Aktywny wzmacniacz głosu (Ava), Technologię Quantum Dot. Wszystkie te rozwiązania zostały wyjaśnione wyżej. Poza tym The Sero posiada:

Zintegrowany stojak na kółkach
Telewizor The Sero nie wymaga dodatkowych mebli czy ściany. Za pomocą ruchomego stojaka (dostępny osobno) można wyeksponować TV w dowolnym miejscu. Przesuwanie telewizora jest niezwykle łatwe dzięki dodatkowym kółkom.

Inteligentne skalowanie
The Sero analizuje każdy materiał treści obrazu i wyświetla go w jakości 4K. W przypadku mniejszej rozdzielczości TV poprawi obraz i dźwięk do jakości zbliżonej do 4K.

Dźwięk w formacie 4.1.Ch
Potężny system audio The Sero jest wyposażony w głośniki 4.1ch 60W z funkcją Dolby Digital. Głośniki ukryte są za pionowym stojakiem i można je podłączyć do urządzenia mobilnego, uzyskując w ten sposób dźwięk z głębokim basem.

Remote Access
Funkcja zdalnego dostępu umożliwia bezprzewodowe połączenie komputera w biurze z ekranem telewizora w domu. Dzięki temu możemy pracować we własnym mieszkaniu z dostępem do obrazu z firmowego komputera.

The Serif

Model The Serif został zaprojektowany tak, aby zachwycał swoją subtelnością i minimalizmem pod każdym kątem. Design w kształcie litery „I” daje efekt idealnej symetrii, a TV pięknie prezentuje się zarówno z przodu, z tyłu, jak i z boku. The Serif posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań: Technologię Quantum Dot, Tryb Ambient+, AirPlay 2, SmarThings, Smart TV, Dotknij i wyświetl, Multi View i Aktywny wzmacniacz głosu. Jakie inne zalety posiada The Serif?

Odczepiane nóżki podłogowe (dostępne w zestawie)
Dzięki temu rozwiązaniu ekran można zarówno ustawić np. na szafce RTV, jak i w dowolnym miejscu w pokoju, jako element wolnostojący na subtelnych nóżkach. Wykorzystując prowadnicę, wzdłuż nóżki ukryjemy przewód zasilania.

Technologia NFC
NFC połączy urządzenie mobilne z TV i sprawi, że będziemy mogli strumieniowo przesłać muzykę ze smartfona na telewizor. Połączenie jest bardzo szybkie i pozwala na wypełnienie pomieszczenia bogatym dźwiękiem.